אטרקציות לבר מצווה

חגיגות בר מצווה הן אירוע מיוחד גם בשביל הילד בן השלוש עשרה שהגיע למצוות, וגם עבור הוריו. ישנם הרבה סידורים הקשורים לאירועים סביב התאריך הזה, והם בדרך כלל נחלקים לשניים.

אטרקציות לבר מצווה של אדם עידן

אדם עידן ממליצים על מראת סלפי אינטראקטיבית, המאפשרת צילום והעלאה לרשתות החברתיות השונות. אטרקציה משעשעת שמתאימה מאוד לקהל צעיר- בשילוב תחפושות וכולל אפשרות לשינוי התמונה והדפסת מגנטים. כדאי לזכור שאורחים בכל הגילאים אוהבים לאכול מתוק ולכן בנוגע לכיבוד- כרכרת מתוקים יכולה להתאים מאוד לאירוע בר מצווה. זהו בעצם דוכן מעוצב של קינוחים ומפלי שוקולד- אטרקציה שיכולה לשמח גם את הילדים הקטנים מבין המוזמנים, וכמובן שגם את המבוגרים.

אפשר לשלב כמה פעילויות מסוגים שונים, כדי לעשות שמח לאורחים שלכם- התייעצו עוד היום עם אדם עידן שירכיבו עבורכם חבילת אטרקציות לבר מצווה שיעשו לילד שלכם חגיגה בלתי נשכחת!
החלק המסורתי- כלומר העלייה לתורה, הנחת התפילין והגעת האורחים לבית הכנסת- שהם לרוב רק בני המשפחה הקרובה. החלק השני הוא המסיבה: אירוע גדול יותר, שנחגג בדרך כלל באולם או חדר גדול, ולשם כבר מזמינים גם חברים ואת המשפחה המורחבת. אירוע בר מצווה באולם כולל מטבעו אורחים במנעד גילאים רחב- החל מהאח התינוק של ילד הבר מצווה, ועד לסבתא- רבתא המבוגרת שלו. כשאתם עומדים לבחור אטרקציות לאירועים נסו לחשוב על המוזמנים השונים שיגיעו לאירוע. בדקו מה יכול לעניין כל אחד מהם, לשמח אותם, להעלות להם את מצב הרוח ולגרום לחגיגה להיות הרבה יותר ממסיבת יום הולדת רגילה.