starfish-183313_1920

כתבות

אטרקציות לבת מצווה 2018

2018 / 02 / 19 

מדי שנה יוצאות אטרקציות חדשות ואנו מקפידים להביא אלייך את המעניינות ביותר ומציעים תחת קורת גג אחת שירות מלא ובמחירים משתלמים במיוחד. אם חגיגת בת המצווה של בתך מתוכננת לשנה הנוכחית, הנה מספר אטרקציות לבת מצווה 2018 אשר מחכות לך.

אטרקציות לבת מצווה 2018

אטרקציות מומלצות לבת מצווה

2018 / 02 / 11 

תכנון האירוע צריך להיות תהליך מרגש ועלייך לחשוב לא רק על המקום בו יתקיים האירוע, את מי להזמין ואיזה קייטרינג לבחור, אלא לחשוב גם על אטרקציות מומלצות לבת מצווה שילוו אותך, את בתך ואת האורחים לאורך האירוע.

אטרקציות מומלצות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה בירושלים

2018 / 01 / 22 

בת המצווה הקרבה בכותל בוודאי מעוררת אצלך רגשות רבים. האורחים שיגיעו אלייך היו בוודאי באירועים רבים בחייהם והציפייה שלך היא בוודאי לרגש שאותם עם אוכל טוב, חברה נעימה ושלל אטרקציות לבת מצווה בירושלים שיגרמו להן לדבר על האירוע המיוחד גם בעוד שנים.

אטרקציות לבת מצווה בירושלים

אטרקציות לבת מצווה בקריות

2018 / 01 / 18 

בת מצווה היא חגיגה חד פעמית ואין זה משנה היכן היא מתקיימת בארץ. ישנן מבחר אטרקציות לבת מצווה בקריות הכוללות פעילויות אשר משתלבות במהלך האירוע והופכות אותו למרגש במיוחד. אילו אטרקציות יכולות להתאים לאירוע מסוג זה? כל התשובות במאמר הבא.

אטרקציות לבת מצווה בקריות

אטרקציות לבת מצווה בצפון

2018 / 01 / 15 

מה השיקולים המנחים בעלי אירועים בצפון? איך בוחרים אטרקציות לבת מצווה בצפון ומה הקשר של זה למזג האוויר? הגשם מתחיל בצפון מוקדם יותר מאשר באזורים אחרים בארץ והוא בעיקר משפיע על הרלוונטיות של אטרקציות מסוימות לעומת אחרות.

אטרקציות לבת מצווה בצפון

אטרקציות לבת מצווה במרכז

2018 / 01 / 11 

מה מיוחד בבחירת אטרקציות לבת מצווה במרכז לעומת אזורים אחרים? למה אסור לוותר על אטרקציות באירוע פרטי כמו בת מצווה? איך קובעים את התקציב לאטרקציות? התפקיד שלך כהורה הוא למצוא עבור ילדתך אטרקציות מושלמות ולהביא בחשבון את כל השיקולים הנלווים.

אטרקציות לבת מצווה במרכז

אטרקציות כניסה לבת מצווה

2018 / 01 / 08 

הילדה שלך מתרגשת וכל המשפחה מחפשת אטרקציות כניסה מיוחדות לבת מצווה? רוצה לדעת מה ההבדל בין סוגים שונים של אטרקציות כניסה? אטרקציות כניסה לבת מצווה קובעות את אופי האירוע ואת הרושם הראשוני כלפי האורחים.

אטרקציות כניסה לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה בבריכה

2018 / 01 / 04 

אם האירוע עומד להתקיים בעונות החמות של השנה, הבריכה יכולה להיות מקום מעולה לחגיגה. על כן, עלייך לחשוב על האורחים, אילו אטרקציות לבת מצווה בבריכה כדאי לשלב, כיצד האורחים יכנסו למקום, איך תיראה קבלת הפנים ועוד.

אטרקציות לבת מצווה בבריכה

אטרקציות לבת מצווה באולם

2018 / 01 / 01 

מה השיקולים המנחים לבחירת אטרקציות לבת מצווה באולם סגור? איך בוחרים אטרקציות שמתאימות במיוחד לבת מצווה? למה עדיף לתאם חבילת אטרקציות ולא אטרקציה בודדת? על שאלות אלו ננסה לענות במאמר הבא.

אטרקציות לבת מצווה באולם

אטרקציות לבת מצווה מחירים

2017 / 12 / 28 

אם נכנסת לרשת החיפוש והקלדת אטרקציות לבת מצווה מחירים, חשוב שתדעי כי אירוע בת מצווה לא חייב לעלות מעבר לתקציב שעומד לרשותך והוא יכול לכלול גם אטרקציות לבת מצווה בלתי נשכחות שהאורחים ידברו עליהן, גם לאחר האירוע, בלי סוף.

אטרקציות לבת מצווה מחירים

אטרקציות לבת מצווה בבית

2017 / 12 / 25 

אירוע בת המצווה הוא אירוע המסמל את המעבר מגיל הילדות לבגרות. אומנם הנערה החוגגת היא בת 12 בלבד, אך בשלב זה בוודאי כבר יש לה רעיונות כיצד אמור להיראות האירוע שלה, וייתכן שישנן מספר אטרקציות לבת מצווה בבית ופעילויות אשר חשובות לה לשלב במהלכו.

אטרקציות לבת מצווה בבית

אטרקציות לבת מצווה

2017 / 12 / 21 

מה מיוחד באירועי בת מצווה? איך בוחרים אטרקציות לבת מצווה שיתאימו גם לאורחים? למה כדאי להתייעץ עם כלת האירוע? בואו ללמוד כיצד בוחרים אטרקציות ורעיונות ומה אפשר לעשות על מנת להעניק לאירוע ערך מוסף.

אטרקציות לבת מצווה

אטרקציות לבת מצווה במועדון

2017 / 12 / 18 

בתך מתקרבת לגיל מצוות? ארגון החגיגה בשיאה? אם כן, הגעת אל המקום הנכון. חגיגת בת המצווה היא חגיגה של פעם בחיים, במהלכה מומלץ לשלב אטרקציות לבת מצווה במועדון אשר ישאירו זיכרון בלתי נשכח אצל בתך ואצל האורחים שיגיעו לחגיגה.

אטרקציות לבת מצווה במועדון

אטרקציות לבת מצווה דתית

2017 / 12 / 14 

למה כדאי לשלב אטרקציות באירועי בת מצווה? איך בוחרים אטרקציות לבת מצווה דתית? מה השיקולים המנחים לבחירת אטרקציות? כל התשובות לשאלות נמצאות במאמר הבא.

אטרקציות לבת מצווה דתית

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה

2017 / 12 / 11 

אירוע בת המצווה הוא אירוע חד פעמי ומיוחד. האירוע מרגש לא רק עבור כלת בת המצווה אלא גם עבורך ועבור האורחים אשר יגיעו לחגוג. התרשמו ממבחר אטרקציות מיוחדות לבת מצווה והכירו את ההבדלים השונים ביניהן.

אטרקציות לאירוע חתונה

2017 / 03 / 27 

הבעיה העיקרית כיום בקרב חתני וכלות השמחה היא מציאת חברת מקצועית ומנוסה בתחום שתספק מגוון רחב של אטרקציות לחתונה מתוכם ניתן יהיה לבחור את האטרקציה המתאימה ביותר ליום המאושר בחייהם. אז היכן ניתן למצוא אטרקציה מסוג זה? כל זאת ועוד, במאמר הבא.

אטרקציות לאירוע חתונה

אטרקציות לרחבת הריקודים בחתונה

2017 / 03 / 20 

לא צריך להיות מבין גדול בשביל להבין שחתונה מוצלחת היא חתונה שבה רחבת הריקודים הייתה סוערת ומיוחדת במינה. במאמר הבא נעשה את מירב המאמצים לענות לך על כל השאלות האפשריות, בדרך ליצירת רחבת ריקודים סוערת במיוחד ליום המאושר בחייך.

אטרקציות לרחבת הריקודים בחתונה

אטרקציות מומלצות לחתונה

2017 / 03 / 06 

לעיתים המגוון הרחב שנוצר עלול ליצור בלבול רב בקרב חוגגי המאורע, שרק מחפשים אטרקציה מיוחדת ופשוטה ליום המאושר בחייהם. במאמר הבא ננסה לעשות את מירב המאמצים כדי להוביל אותך לבחירת חברת האטרקציות המתאימה ביותר עבורך. 

אטרקציות מומלצות לחתונה

אטרקציות לחתונה 2017

2017 / 03 / 01 

כיצד אבחר את חברת האטרקציות לחתונה 2017 מבין מגוון החברות הקיימות? מה חשוב שאבדוק מול חברת האטרקציות הרצויה? והאם הוספת אטרקציה לחתונה באמת הכרחית? אין צורך לדאוג, במאמר הבא ננסה לעשות סדר בכל הבלגן, בדרך ליצירת חתונה של פעם בחיים. 

אטרקציות לחתונה 2017

אטרקציות חדשות לחתונות

2017 / 02 / 22 

היכן אוכל למצוא חברת אטרקציות שביכולתה לספק אטרקציות לחתונות שלא כולם כבר מכירים? על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת חברת אטרקציות חדשות לחתונות? והאם שדרוג החתונה באטרקציות חדשניות מוכרחה להיות עסק מורכב ויקר? כל זאת ועוד, במאמר הבא.

אטרקציות חדשות לחתונות

אביזרים לחתונה

2017 / 02 / 05 

עם קבלת ההחלטה להוספת אטרקציה מרעננת ובלתי שגרתית ליום המיוחל, עלולות להתעורר אצלך מספר שאלות מפתח שחשוב לענות עליהם עוד קודם לבחירת החברה לאטרקציות. הבה ננסה לפתור כמה סוגיות נפוצות, כדי שתוכלו ליהנות בצורה המרבית ביום המרגש שלכם. 

אביזרים לחתונה

גימיקים לחתונה

2017 / 02 / 05 

כאשר ברצונך לבחור חברה שתדע לספק לך גימיקים לחתונה ברמה גבוהה, עלולות לצוף לך שאלות רבות. במאמר הבא ננסה לסדר לך את הראש, בדרך לאירוע של פעם בחיים.

גימיקים לחתונה

רעיונות לאטרקציות לחתונה

2017 / 01 / 30 

כיצד מגבשים רעיונות לאטרקציות לחתונה בידיעה שזה מה שיוביל לאירוע מוצלח ותוסס? אלו רעיונות קיימים בדרך כלל, וכיצד ניתן לשנות את הנרטיב שלהם כדי להפוך אותם למקוריים ומעניינים יותר? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

רעיונות לאטרקציות לחתונה

אטרקציות מקוריות לחתונה

2017 / 01 / 25 

מה מייחד אטרקציות מקוריות לחתונה – לעומת האטרקציות הרגילות המוכרות לכולנו? גם אתם מחפשים ליצור אווירה בלתי נשכחת ומהנה במיוחד בחתונה שלכם? מעוניינים לדעת מה ניתן לעשות על מנת להעלות את רמתו של האירוע וליצור לו סטייל ייחודי משל עצמו?.

אטרקציות מקוריות לחתונה

אטרקציות לחתונה בשפלה

2016 / 12 / 02 

בשנים האחרונות זוגות רבים מבינים כי על מנת שיוכלו לתכנן חתונה בהתאמה מלאה למידותיהם ורצונותיהם, עליהם לנטוש את הרעיון של להתחתן באזור המרכז. כיצד ניתן להשיג דיל משתלם על חבילת אטרקציות לחתונה בשפלה? ומדוע זה משתלם בהחלט?.

אטרקציות לחתונה בשפלה

אטרקציות לחתונה יוקרתית

2016 / 11 / 22 

אילו חידושים קיימים כיום בענף האטרקציות לחתונה? וכיצד נוכל לבחור אטרקציות לחתונה יוקרתית ולספק לאורחים שלנו חוויה ייחודית וחד פעמית? דאגנו לרכז עבורכם את כל הפרטים במאמר הבא שלפניכם.

אטרקציות לחתונה יוקרתית

אטרקציות לחתונה בצפון

2016 / 11 / 15 

כיצד לבחור אטרקציות לחתונה בצפון? מדוע כדאי לברר על חבילות מוזלות ולא לסגור עם נותני שירותים באופן עצמאי? וכיצד תוכלו לשדרג במידה ניכרת את יום החתונה שלכם? אתם שאלתם, אנחנו עונים.

אטרקציות לחתונה בצפון

אטרקציות לחתונה בתל אביב

2016 / 11 / 08 

אם נודה באמת הרי שחתונה בתל אביב נחשבת כיום לשיא הסטייל והשיק, זאת רק מעצם מיקומה האטרקטיבי. אך עם שילוב נכון של אטרקציות לחתונה ניתן להפוך את המיקום לנקודת מוצא התחלתית ואף לשדרג במידה ניכרת את האירוע.

אטרקציות לחתונה בתל אביב

אטרקציות לחתונה במרכז

2016 / 11 / 01 

הצורך ליצור עבור האורחים את הערב הטוב ביותר שחוו, הפך להיות המוטו המרכזי של כל חתונה. אילו אטרקציות קיימות? כיצד ניתן לבחור אטרקציות ולהימנע מהתרוצצויות מיותרות? ומה הם הגימיקים אותם לא כדאי לשכוח? כל זאת ועוד במאמר הבא.

תא צילום

2016 / 10 / 06 

מחפשים גימיק ייחודי לחתונה? מעוניינים בפעילות שתתאים לכל האורחים? כדאי שתזמינו אטרקציה מיוחדת באמת- תא צילום שבו המוזמנים יוכלו להצטלם ולהקליט ברכות לחתן ולכלה, להתחפש ואפילו להעלות את התמונות ישירות לרשתות החברתיות.

תא צילום

שזירת פרחים לחתונה

2016 / 10 / 06 

באמצעות הצבת דוכן לשזירת פרחים בכניסה לאירוע, כל אחד מהאורחים יוכל לקבל קישוט אישי מפרחים טריים ויפהפיים. ניתן לשים את הקישוטים הפרחוניים על הבגד, הגוף או השיער ולהיכנס לאווירה רומנטית וייחודית, בדיוק כמו זו שברצונכם לייצר בחתונה.

שזירת פרחים לחתונה

מפיקי חתונות

2016 / 10 / 06 

הפקת חתונה דורשת זמן רב, ובעיקר יכולת תמרון בין נותני שירותים רבים. הרבה זוגות שעומדים להתחתן, בוחרים להשתמש בשירותיהם של מפיקי חתונות שהם מקצוענים בתחומם, בכדי שיורידו מהם את כל “כאבי הראש” הקשורים בתכנון האירוע.

מפיקי חתונות

מארגני חתונות

2016 / 10 / 06 

בתור זוג צעיר שעומד להתחתן, יש לכם ככל הנראה הרבה על הראש. כדאי לשקול לתת למומחים לארגן לכם את החתונה, ולהוריד מעצמכם את ההתעסקויות של כל הקשור לתכנון שלה- כך תוכלו להגיע בראש שקט אל האירוע החשוב בחייכם.

מארגני חתונות

מגנטים לחתונה

2016 / 10 / 06 

רוצים אטרקציה מיוחדת לחתונה שלכם? כזו שתשמח את האורחים, תרים את האירוע לגבהים חדשים ותשאיר לכם מזכרת נעימה מהיום החשוב בחייכם? מומלץ שתזמינו צלם מגנטים שינציח את הרגעים המצחיקים, המעניינים, השמחים והמרגשים באירוע.

מגנטים לחתונה

מגנטים לאירועים

2016 / 10 / 06 

כל אחד אוהב שנשארת לו מזכרת נחמדה מחתונה או מבר מצווה שהתארח בו. מלבד החוויה המרגשת שברצונכם להעניק לאורחיכם- תוכלו להיעזר בשירותיו של צלם מגנטים לאירועים שיאפשר למוזמנים שלכם לקבל תיעוד של עצמם, עוד במהלך האירוע.

מגנטים לאירועים

כנריות לחתונה

2016 / 10 / 06 

במהלך הארגון של החתונה כדאי לעצור ולחשוב- איזו אטרקציה ניתן לשלב באירוע, שתייצר אווירה מיוחדת ומקורית? בואו ונבדוק איך עוד אפשר להפתיע את האורחים אשר ישמחו להתארח בחתונה מיוחדת כמו זו שאתם רוצים שתהיה לכם.

כנריות לחתונה

לימוזינה לחתונה

2016 / 10 / 06 

החתונה שלכם מגיעה בקרוב והאירוע שעליו חלמתם- עומד לקרות! סגרתם אולם, די-ג’יי וצלם, בחרתם שמלה וחליפה, טבעות…רגע, חשבתם איך תיסעו לחתונה? אדם עידן מציעים לכם להגיע לאירוע בדרך הכי יוקרתית שאפשר- השכרת לימוזינה במיוחד עבורכם.

לימוזינה לחתונה

זיקוקים לחתונה

2016 / 10 / 06 

לרקוד את הסלואו הראשון כזוג נשוי, זה אחד הדברים שהחתן והכלה הכי מחכים לו, ועכשיו אתם יכולים לעשות את הרגע הזה מיוחד ומרגש עוד יותר. להעצמת הרגעים המיוחדים בחתונה שלכם, תוכלו לשלב מגוון אפקטים מיוחדים כמו זיקוקים לחתונה.

זיקוקים לחתונה

ארגון חתונה

2016 / 10 / 06 

כל מי שעומד להתחתן יודע, שרגע אחרי הצעת הנישואים והרמת הטלפון לכל המשפחה והחברים כדי לספר את החדשות המרגשות, מתחילה תקופה מאתגרת. הכנות לחתונה הן דבר שמהווה חלק בלתי נפרד מההתרגשות אבל גם יכול להתיש את הזוג הצעיר.

ארגון חתונה

הפקת חתונה

2016 / 10 / 06 

במידה והחלטתם להתחתן, דעו שאתם עומדים בפתחה של תקופה מורכבת, מלאה בסידורים, הכנות וארגונים אינספור. כדאי לשקול כיצד להוריד מעצמכם מעמסה זאת, בכדי שתוכלו להתמקד במה שבאמת חשוב עבורכם וישמח אתכם בתור חתן וכלה לעתיד.

הפקת חתונה

אמן בלונים

2016 / 10 / 06 

במידה ואתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה, ברית מילה, או חתונה- כדאי לזכור שבקהל האורחים שהזמנתם לאירוע, ישנם גם ילדים אשר זקוקים לפעילות במהלך החגיגה. על כן, מומלץ מאוד להזמין אמן בלונים שיכול להיות מוקד עניין למבוגרים וצעירים כאחד.

אמן בלונים

אטרקציות לבר מצווה

2016 / 10 / 06 

חגיגות בר מצווה הן אירוע מיוחד גם בשביל הילד בן השלוש עשרה שהגיע למצוות, וגם עבור הוריו. עם זאת, ישנם הרבה סידורים הקשורים לאירועים סביב התאריך הזה. הכירו מספר אטרקציות אשר יכולות להתאים לאירוע של הילד שלכם.

אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לחתונה

2016 / 10 / 06 

חודשים שאתם מתכננים את האירוע החשוב בחייכם- החתונה! בוודאי תרצו שכל מי שיגיע לחתונה, ייהנה וישתתף בשמחה ובהתרגשות ממש כמוכם. שילוב של אטרקציות מיוחדות, יכול להקפיץ את החתונה שלכם עוד כמה שלבים גבוה יותר.

אטרקציות לחתונה

אטרקציות לאירועים

2016 / 10 / 05 

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה בלתי נשכח, כזה שהאורחים ידברו עליו גם אחרי שיסתיים. לא משנה אם מדובר בחתונה, בר מצווה או ברית מילה- אטרקציות לאירועים הן אלו שעשויות להפוך אירוע מנחמד וכיפי, לחגיגה שתישאר עוד זמן רב בזיכרון.

אטרקציות לאירועים

חתונה בחוץ

2016 / 08 / 24 

חופה פתוחה תחת כיפת השמיים היא התחלה מושלמת לאיחוד כוחות בין בני הזוג, תחתיה הם נשבעים לאהוב, לתמוך ולהיות נאמנים אחד לשנייה. חולמים לערוך חתונה קטנה, בנוף הפסטורלי עם האנשים האהובים ביותר? בואו ללמוד כיצד תעשו זאת נכון.

חתונה בחוץ

טיפים לבחירת אטרקציות לחתונה

2016 / 08 / 24 

כשמזמינים מספר גדול של אורחים, חשוב לארגן עבורם חוויות מהנות, כך שיוכלו להתרגש עם הזוג, אך יחד עם זאת ליהנות עם החברים ולהרגיש כי הם נמצאים בבילוי. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת אטרקציות לחתונה.

אטרקציות לחתונה

חתונה בקיץ

2016 / 08 / 24 

אם כבר חתונה שהיא מאורע שמח וצבעוני, העונה הטובה ביותר בשנה היא הקיץ. חתונה בקיץ היא החתונה השווה ביותר, זאת הסיבה שחודשי הקיץ אלו הם חודשים פופולאריים לאירועים, מה שלעיתים עלול לייקר את עלויות ההפקה.

חתונה בקיץ

הפקת חתונה בטבע

2016 / 07 / 25 

בכדי להפיק חתונה בטבע שתעשה רושם רב על כל האורחים ותגרום להם להיות פעורי פה, עליכם לתכנן בקפידה את החתונה עצמה. ישנן פרטים רבים שלהם תצטרכו להקדיש את מלוא תשומת הלב, וזאת בכדי שהחתונה תהיה האירוע הטוב ביותר בחייכם.

חתונה בטבע

איך לתכנן חתונה בלי לחץ

2016 / 07 / 25 

זוגות אשר מתחילים לארגן את החתונה שלהם הם נוטים להיכנס ללחץ ופאניקה בגלל שהם מבינים שעליהם לקחת בחשבון לא מעט דברים שעליהם לארגן ולשים אליהם לב. הכירו מספר טיפים שיסייעו לכם בארגון מוצלח של החתונה שלכם מבלי להילחץ.

תכנון חתונה

איך מארגנים חתונה קטנה?

2016 / 07 / 25 

ארגון חתונה קטנה אומנם נשמע כארגון פשוט יותר וקל, אך למעשה זו הפקה הרבה יותר מסובכת מארגון של חתונה גדולה. מתכננים חתונה קטנה ולא יודעים היכן להתחיל? ככה תעשו זאת בדרך הטובה ביותר.

חתונה קטנה

תפקידה של מפיקת חתונות

2016 / 07 / 21 

להפיק חתונה ולהיות חלק בלתי נפרד ממנה ויחד עם זאת ליהנות, זו משימה ששייכת אך ורק למפיקה בעלת ניסיון של שנים. אז לפני שאתם מחליטים לארגן את החתונה בעצמכם, בואו להבין למה אתם צריכים מפיקת חתונות.

מפיקת חתונות

הפקת חתונה על הים – דגשים חשובים

2016 / 06 / 20 

זוגות רבים מעוניינים בחתונה מיוחדת על שפת הים. הים הוא אחד המקומות הקסומים והיפים ביותר בטבע ויש בו את השילוב המהפנט של רוגע וכוח. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון מספר דגשים טרם הפקת חתונה על הים.

חתונה בים

ארגון חתונה קטנה – איך עושים זאת נכון

2016 / 06 / 19 

ארגון חתונה הוא פרויקט מורכב המצריך סדרת פעולות הכוללת יצירת קשרים עם ספקים שונים, משא ומתן עם קבלנים, הקפדה על לוחות זמנים, איתור אנשי מקצוע שונים ועוד רשימת מטלות ארוכה. בואו לגלות איך תעשו זאת נכון!

חתונה קטנה

חתונות 2016: הגשה או בופה?

2015 / 08 / 29 

אחת השאלות החוזרות על עצמן באופן קבוע היא כיצד תתבצע ההגשה באירוע? ובכן, הדעות חלוקות מאוד בנושא ולכן אנו נשתדל להציג את היתרונות והחסרונות של כל אחת משיטות ההגשה.

קייטרינג לחתונה

חתונת שישי באווירה קיצית חמימה

2015 / 05 / 09 

חולמים על חתונה מיוחדת, המלווה בהרגשת יציאה מהשגרה, חתונה בה עדיין האור מפציע, האורחים לא אחרי יום עבודה מפרך, כזו בה כולם יהיו ערניים? – חתונת שישי בצהריים זה הפתרון!

הפקת חתונה על הים

מתחתנים אחרת, מתחתנים הפוך!

2015 / 05 / 08

לאחרונה אנו עדים לשינויים רבים בעולם החתונות: נכנסו טרנדים חדשים, הזוגות מחפשים לעשות חתונה בלתי נשכחת, כזו שכולם יזכרו ולעיתים, חתונה לא שגרתית. על חתונה הפוכה כבר שמעתם?!

מיתוג חתונה – מומלץ או מיותר?

2015 / 05 / 08 

ההכנות לחתונה כוללות שלבים והכנות רבות. לאחר שבחרתם את תאריך ומקום החתונה, סיירתם ברשת בכדי לקבל רעיונות חדשים ולפתע נתקלתם במושג “מיתוג חתונה”.

מתחתנים? 5 דרכים יעילות להירגע

2015 / 05 / 07 

אין ספק שחתונה היא אירוע מלחיץ, כך שהחתן והכלה פוגשים באירוע אנשים שלא ראו מעולם, מה שמגביר את הלחץ והרצון להשאיר רושם טוב על כלל האורחים. בואו להכיר 5 דרכים שיסייעו לכם להגיע רגועים ליום המאושר.

כתבות
1 (20%) 1 vote