starfish-183313_1920

מגנטים לחתונה


999 ₪

במקום: 1,300 ₪   23% הנחה

שלמו רק 199 ₪ והיתרה באירוע

פרטי העסקה

צילום מגנטים לחתונה והדפסתם במדפסת מקצועית לקבלת איכות מירבית!

הדיל כולל:

• הדפסת מגנטים בגודל 7.5X10 ללא הגבלה

• 2 אנשי צוות מקצועיים (צלם + עורך)

• מבחר עשיר של מסגרות למגנט לבחירה

• 8 הגדלות בגודל A5 ו-20 תמונות אישיות של הזוג

• דיסק תמונות המגנטים שצולמו

שדרוגים

• אפשרות למגנטים פולארויד 10X10 בתוספת תשלום.

• אפשרות למגנטים גדולים 15X10 בתוספת תשלום.

הערות

• פעילות השירות הנה בין השעות 19:30 ועד חצות.

• הדיל תקף לאירועים באזור המרכז בלבד, מחוץ לאזור זה תיתכן תוספת תשלום.

• הדיל מתייחס לאירועים פרטיים בלבד.

• הדיל אינו תקף בחגים ומועדים.

הדיל פנוי לאירוע שלי? ✏️

רוצים אטרקציה מיוחדת לחתונה שלכם? כזו שגם תשמח את האורחים, גם תרים את האירוע לגבהים חדשים וגם תשאיר לכם מזכרת נעימה מהיום החשוב בחייכם? מומלץ שתזמינו צלם מגנטים שינציח את הרגעים המצחיקים, המעניינים, השמחים והמרגשים שיתרחשו באירוע. פיתוח תמונות על מגנט יאפשר לכל החוגגים שהצטלמו לקבל מתנה קטנה מכם, הזוג הצעיר, להרגיש חלק בלתי נפרד מהאירוע ולשמוח עוד יותר בשמחתכם. גם אם כבר הזמנתם צלם, נוסף על התיעוד בווידאו או בסטילס, כדאי לשלב גם צלם המתמחה בצילום מגנטים לחתונה שאף אחד מהאורחים לא יוכל לשכוח כמה נהנה בה.

צילום מגנטים לחתונה – איכות חסרת פשרות

אדם עידן מציעים אטרקציה לחתונה שידברו עליה עוד הרבה אחרי שתסתיים- צילום מגנטים במהלך האירוע. הדפסת התמונות נעשית ממש מיד לאחר הצילום והיא איננה מוגבלת בכמות- האורחים יכולים לבוא ולהצטלם כמה פעמים שירצו, להגיע אל עמדת הפיתוח ולאסוף את התמונות שלהם, ולחזור לאחר מכן לרחבת הריקודים כדי להמשיך לחגוג.

חבילת מגנטים לחתונה מיוחדת עבור החתן והכלה

החבילה כוללת פיתוח של 20 תמונות של החתן והכלה על מגנט, והגדלה של 4 מהן- מגנטים גדולים שיתנו ערך מוסף לתיעוד שלכם כזוג הצעיר, ותוכלו להעניק אותם לבני המשפחה הקרובים למזכרת נעימה ומרגשת. בתום החתונה תוכלו לקבל על דיסק את כל התמונות שצולמו, כך שלא תפספסו את התיעוד של יקיריכם גם אם הם לקחו הביתה את התמונות שהודפסו כמגנטים.

מגוון אטרקציות נוספות שיעשו לכם את החתונה

שילוב של מגנטים לאירועים שתשאיר טעם טוב הוא חלק ממגוון אטרקציות מיוחדות שתוכלו לראות ולהתרשם מהן באתר של אדם עידן- מומחים לארגון והפקת חתונות. הצוות של אדם עידן ישמח לתת לכם רעיונות לפי תקציבכם וטעמכם האישי- קיבעו פגישת היכרות עוד היום ותתחילו לתכנן את האירוע הכי מרגש של החיים.

אטרקציות נוספות

צילום מגנטים לחתונה

במידה ותהיו מעוניינים לתת מגנטים לחתונה צרו קשר עם חברת אדם עידן. כיום, קיימות שלל אטרקציות לאירועים, כולל חתונות, המתאימות לכל שלב באירוע, למגוון של אורחים, ולכל כיס. בין שלל האטרקציות המוצעות, החשובות ביותר הן המזכרות הנשארות מהאירוע עצמו ואשר ילוו אתכם ואת אורחיכם במשך שנים ארוכות. אחד מסוגי המזכרות האהובים אשר מוצעים הם מגנטים שעליהם מודפסות תמונות מהאירוע.

מה חשוב לדעת על מגנטים לחתונה? 

אין היום כמעט אף חתונה בלי מגנטים. גם זוגות שחושבים לוותר על העניין בגלל התחושה שהוא מיצה את עצמו, מוצאים את עצמם מודים שזה היה אחד הדברים שקשה לוותר עליו כיום.

חשוב לבחור את הצלם הנכון בשבילכם. קיימים צלמי מגנטים שעוסקים רק בכך וקיימים צלמים שעוסקים גם במגנטים וגם בצילום החתונה. 

צילום מגנטים צריך להיות באיכות טובה וחדה בכדי שהוא יצא טוב בהדפסה ותוכלו לקבל מגנטים איכותיים. בדקו תמיד עם הצלם כמה עובדים יהיו באירוע (לפחות שניים: אחד מצלם ואחד מכין את המגנטים), איזו תאורה, באיזו מדפסת הוא משתמש (מדפסת טרמית עדיפה) בשביל תמונות המגנטים. הדברים הללו חשובים בשביל לקבל את הטוב ביותר.

ניתן לבחור את המסגרת לתמונה ואת הכיתוב. ניתן גם לעצב מסגרת בעצמכם ולהשתמש בה למגנט באישור הצלם.

קיימים 2 גדלים עיקריים של מגנטים: הסטנדרטי וסגנון פולרואיד (יותר גדול). סכמו עם הספק איזה גודל תרצו. לא משנה איזה גודל תבחרו, רצוי שהתמונה תהיה עם למינציה בכדי למנוע שחיקה מהירה.

רוב הספקים מכינים מגנטים ללא הגבלה. למשל, אם בתמונה יש שלושה אנשים, יוכנו שלושה מגנטים בשביל כל אורח.

כדאי להתייעץ עם קרובים וחברים לפני ששוכרים צלם מגנטים. במידה ותחליטו לשכור מפיק חתונות, כדאי להתייעץ אתו לגבי ספקים מומלצים וזמינים וכמובן לגבי העלות. 

בחירת צלם מגנטים מומלץ

כאמור, קיימים צלמים רבים, כיום, שמספקים מגנטים לחתונה וקשה לבחור מי הטוב ביותר. אנחנו, בחברת אדם עידן, עובדים עם מגוון ספקים ויכולים להמליץ ולייעץ לכם על הטוב ביותר בשבילכם. צרו אתנו קשר עוד היום. 

מגנטים לחתונה
אתם אמרתם